Najave

27.09.2019 - Proslava 50. godina kluba - Gemeindezentrum Brüelmatt Birmensdorf - ulaznica sa večerom 50.-, ulaznice su u pretprodaji, broj mjesta je ograničen. Nastupaju TS Alkari i Vlado Bašić.

24.01. i 25.01.2020 - Tradicionalni malonogometni turnir NK Croatia seniori i aktivni, Dvorana Unterrohr Schlieren.

25.01.2020 - NK Croatia i Cronight organizacija vas pozivaju na zimski koncert, nastupaju Miroslav Škoro i klapa Intrada. Dvorana Unterrohr Schlieren

Vorstand

Upravni odbor

Stjepan Špehar - Predsjednik

Damir Rudelić - Dopredsjednik

Davor Crnković - Tajnik

Robert Ćurić - Sportski direktor

Ivan Barišić - Spiko

Ivan Dukić - Član

Stjepan Janković - Počasni član

Treneri:

Stanislav Blažanović - Trener 3. Liga

Dario Perković - Pomoćni trener

Elvis Bočkaj - Trener Seniori

Slavko Smolčić - Pomoćni trener

Sudci

Ljupko Martić

Željko Ćutunić

Josip Tomičić

Anto Čeko

Informacije:

Mail:

Statistik

Broj prikaza (hitova) članaka
1209352

Uplatnica

Uplatnica

Preporučamo

 

KSW

TS Indigo Luzern

Udruge

Hrvatska kulturna zajednica MK Sokolovi Croatia - Luzern Livanjska zajednica CHKUD SSK Zurich

Hrvatska matica iseljenika

Glavni sponzor NK Croatia:

Polusezona 2017/2018

Kartki osvrt na rezultate momčadi NK Croatia Zürich uz zahvalu našem sponzoru gospodinu Tihomiru Samarinu i svim vjernim članovima kluba:

Aktivna momčad 3. Lige sezonu je započela sa tri izgubljene utakmice, ali se momčad vrlo brzo konsolidirala i dolaskom pojačanja te dolaskom igrača koji su bili povrijeđeni vrlo brzo se pokazala snaga momčadi i NK Croatia je polusezonu završila na drugom mjestu ljestvice sa samo 14. kaznenih bodova što dokazuje da smo Fair play momčad i da svakome možemo parirati što i prepoznaju naši protivnici koji nas iznimno cjene. Zasluge idu treneru Robertu Čuriću i momčadi, kojima i ovim putem čestitamo na ovom velikom uspjehu za našu Croatiu.

Klikom na sliku otvara vam se veća rezolucija.

ljestvica aktivniSeniorska momčad 30+ odigrala je nekoliko dobrih utakmica i bila je u samom vrhu ljestvice, ali su pred kraj polusezone imali nekoliko poraza i tako su završili na šestom mjestu ljestvice. Seniori niti nemaju ambicija igrati u višem rangu tako da je ovo sasvim dobar rezultat. Hvala igračima i treneru Elvisu Bočkaju na zalaganju i dobroj suradnji, te promicanju našeg kluba što je također vrlo bitna stvar koja se nesmije zanemariti. 

ljestvica senioriPosebna zahvala ide gospodinu Tihomiru Samarinu glavnom sponzoru NK Croatia i vlasniku poduzeća Creativ Personal. Bez njegove financijske pomoći bilo bi vrlo teško održavati klub na ovoj razini na kojoj smo danas budući da se od samih članarina na kojima smo zahvalni svim našim članovima, ne može se financirati rad jednog kluba kao što je NK Croatia koja igra u trećoj ligi koja ima svoje određene financijske izdatke koji se moraju podmiriti. Hvala još jednom našem sponzoru Tihomiru Samarinu i svim članovima NK Croatia što su uz Croatiu.

50. Godina NK Croatia

50. Godina NK Croatia

Klikni na sliku

Ostali Sponzori

 

Bistro Letzi

 

Axa Parket

 

Firma Sponzor NK Croatia

 

garage Grgic Mato

 

logo

 

Maler Batur Ivan

 

axa nova sponsor

Mediji

 

moja_domovina.net

Facebook

FVRZ

Kontakt

Adresse: NK Croatia Zürich

Moritz Meyer Weg 3

8180 Bülach

Mail:

Internet: www.nkcroatia.ch

Broj kluba: 11524

Utemeljenje: 01.07.1969

Pripadnost: FVRZ

Banka:

ZKB

Konto Nr: 1100-3613.714

IBAN: CH89 0070 0110 0036 1371 4

Postkonto 80-151-4

BIC (SWIFT) ZKBKCHZZ80A