Najave

27.09.2019 - Proslava 50. godina kluba - Gemeindezentrum Brüelmatt Birmensdorf - ulaznica sa večerom 50.-, ulaznice su u pretprodaji, broj mjesta je ograničen. Nastupaju TS Alkari i Vlado Bašić.

24.01. i 25.01.2020 - Tradicionalni malonogometni turnir NK Croatia seniori i aktivni, Dvorana Unterrohr Schlieren.

25.01.2020 - NK Croatia i Cronight organizacija vas pozivaju na zimski koncert, nastupaju Miroslav Škoro i klapa Intrada. Dvorana Unterrohr Schlieren

Udruge

Hrvatska kulturna zajednica MK Sokolovi Croatia - Luzern Livanjska zajednica CHKUD SSK Zurich

Hrvatska matica iseljenika

Glavni sponzor NK Croatia:

FC United - NK Croatia 5:7

Ekipa protiv United

Već prvi napad Uniteda na vrata F. Dukića završava  vodstvom protivnika od 1:0, koji je iz neposredne blizine postigao prvi pogodak na utakmici. U 19. minuti Vedran Zrno propušta priliku za izjednačenje, ali nije se trebalo dugo čekati, jer je već u 23. minuti Danijel Komin iz lijepe kombinacije napadača Croatie postigao izjednačavajući pogodak. Nešto kasnije Komin je ponovno imao priliku, ali pogađa u okvir vrata.
U 33. minuti United proigrava obranu Croatie i povečavaju vodstvo na 2:1. Komin je opet u akciji pa dodavanjem upošljava Ivana Dukića, koji bez greške pogađa za 2:2. Samo minutu kasnje United opet postiže pogodak za novo vodstvo 3:2.
U drugom poluvremenu NK Croatia u 55. minuti preko Dukića izjednačuje rezultat, a u 69. minuti Dukić postiže pogodak za vodstvo od 4:3. U vrlo dramatičnoj utakmici protivnik u 74. minuti izjednačuje rezultat 4:4, a samo četri minute kasnije Danijel Komin šalje loptu u gol, koju je Crnković odlično centrirao za Komina.
U 85. minuti iz jedenaesterca domaćin opet izjednačava rezultat, bio je to njihov posljednji pogodak na ovoj utakmici.
Napad Croatije se budi i Adrian Jukić tri minute pred kraj utakmice postiže pogodak za 5:6,a kapetan Croatie Stanislav Blažanović minutu prije kraja postiže pogodak za konačnih 5:7.
Igrač utakmice je definitivno bio mladi Ivan Dukić, koji iz utakmice u utakmicu igra sjajno i bez greške, a u ovoj utakmici je postigao velika tri pogotka.
Utakmica je pokazala dobro raspoloženje u napadu, ali ne i u obrani NK Croatie, koja je olako primila nekoliko golova. Utakmicu je vodio pomočni trener Zoran Perak, jer se trener Čurić nalazi na godišnjem odmoru sa obitelji.

NK Croatia Zürich: F. Dukić, D. Crnković, I. Dukić, A. Vukadin, Boris Rajić, D. Žiljak, A. Jukić, S. Blažanović, V. Zrno, D. Komin, Bruno Rajić, Mirko Komin.